')); replace2=replace.replace(new RegExp('form','gim'),'div'); document.getElementById(Id_Rozblog_Comment).innerHTML='
'; } } xmlhttp.open("GET",'http://www.370ia.ir/post/comment/'+CommentID,true); xmlhttp.send(); } function SM(strCode) {document.getElementById ('tex').value +=strCode;}


 • یکشنبه 1393/12/24 - تعداد بازدید 2156 مرتبه
  امید: سلاااااااام؛ می گم زمستون سال نود یادتونه؟ اون موقعی که تو باشگاه متولد شدم و شماها با هزار آرزو و امید، اسمم رو \"امید\" گذاشتین؟...
 • شنبه 1393/12/23 - تعداد بازدید 2013 مرتبه
  امید: سلااااااااام؛ خوبین؟ خوبء خوب؟ خیالم راحت باشه؟... باشه! پس بریم ببینیم از زندگی بعد از هم اندیشان چه خبر؟...
 • چهارشنبه 1393/12/20 - تعداد بازدید 1826 مرتبه
  امید: سلاااااام؛ می گم می دونین؟ واقعیت اینه که اگه آدمیزاد بتونه خودش رو بسازه، رو دنیای اطرافش هم تاثیرات مثبت زیادی می ذاره. چی بهتر از این
 • سه شنبه 1393/12/19 - تعداد بازدید 1708 مرتبه
  امید: تازگیا؟!! دلمو شکوندی! (الکی مثلا) بابا! ما عمریه یه پا نمکدونیم برا خودمون! سلاممو ببینین چه با نمکه؟ سلااآاآاآاآم
 • دوشنبه 1393/12/18 - تعداد بازدید 2054 مرتبه
  امید: دنبالم نگردین، من اینجام. سلاااااااام؛ راستش یادمه یه بار یکی داشت برام می گفت: تو کشورهای پیشرفته برا مردم جا افتاده که هر جا می رن (به
 • یکشنبه 1393/12/17 - تعداد بازدید 1728 مرتبه
  امید: سلااااام؛ می گم عجب فکر بکری کردیما. منظورم اون تصمیمه اس. همون تصمیمه دیگه! که قرار شد تاثیراتمون از باشگاه تو سالی که گذشت رو بگیم.
مشاهده آرشیو کامل مطالب
کمی طاقت داشته باشید...
مشاهده تالارهای اعضا

  • حضور امید، حسین تکلو و خانم عوض زاده در برنامه اردیبهشت
  • 19 اسفند 1392
  • حضور امید، حسین تکلو و خانم عوض زاده در برنامه اردیبهشت
  • 12 اسفند 1392
  • همایش هم اندیشان دزفول ، اهواز ، اندیمشک ، شوشتر - در دزفول
  • 24 بهمن 1392
  • همایش هم اندیشان تهرانی - قرچک ورامین
  • 8 آذر 1392
  • همایش اندیشه سبز - مشهد مقدس
  • 9 آبان 1392
  • هم اندیشان در همایش بزرگداشت حافظ
  • 19 مهر 1392
  • چهارمین میزبان هم اندیشان در صداوسیما : برنامه پنجشنبه اردیبهشت
  • 18 مهر 1392
  • سومین حضور امید در تلویزیون - برنامه اردیبهشت
  • 8 مهر 1392
  • همایش هم اندیشان مشهد مقدس
  • 27 شهریور 1392
  • اولین همایش طرح همیاری بانوان هم اندیش
  • 26 مرداد 1392
  • حضور امید در برنامه طلوع
  • 1391
  • اولین تصویر گرفته شده از پیام
  • نمایشگاه کتاب تهران
  • فعالیت های شخصی و ابراز علاقه هم اندیشان
  • نمایشگاه کتاب 1392
  • نمایشگاه کتاب تهران
  • اردیبهشت 1392
  • همایش یزد هم اندیشان
  • اسفند 1391
  • اولین همایش هم اندیشان تهرانی
  • 22 مهر 1391

« در حال حاضر باشگاه هم اندیشان فعالیتی ندارد. ادامه بحث ها در وبلاگ جناب بیدگلیان جریان دارد »


اگر در این سایت عضو می شوید ، حتما شهر خود را نیز وارد کنید.
پس از عضویت در این سایت می توانید در بخش انجمن های تخصصی به فعالیت پرداخته و با دیگر هم اندیشان بحث و گفتگو داشته باشید.

»آرشیو پیامکهای باشگاه

»آلبوم عکس خاطرات

»آلبوم فیلم

»درباره هم اندیشان

»جدیدترین خبرهای امروز

»مرجع شماره های کاربردی


هم اندیشان یکشنبه 2 مهر 1391

مجموعاً 0 امتیاز از 5 توسط 0 نفر
| نظرات داده شده () | مربوط به موضوع: خوشبختی واقعا چیه؟ ، 1391 ،

سلام؛ خوشبختی؛ داشتن چیزهایی که نداریم نیست؛ بلکه دوست داشتن چیزهایی است که داریم.

(طیبه، 23 ساله از شهر نیایش)

امید: سلام به همه گل اندیشان؛ امیدوارم حال همتون خوب خوب باشه.    

******

سلام آقا امید. به نظر من خوشبختی یعنی اینکه کنار کسانی باشی که دوستشون داری مثل مادر، پدر و.... و در کنار همشون احساس آرامش کنی. و اینکه با مهر و محبت می تونیم این خوشبختی رو مستحکم تر کنیم.

(m.n)

******

سلام امید و هم اندیشان عزیز؛ جاتون خالی رفته بودیم جنگل؛ ولی اینقدر محیط زیست آلوده بود که نگو! همه جا آشغال ریخته بود و... ما هم که به سلامتی یه هم اندیش واقعی بودیم همراه با خانواده، قسمتی از جنگل رو تمیز کردیم.

(شایان و علیرضا شمس از بابل)

******

سلام به هم اندیشان. در کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین خوندم: "وقتی چیزی را طلب می کنی و نشانه ای ازش نمی بینی، تدارکات آن را فراهم کن". برای ایجاد موقعیت های خوب ازدواجم خودتون باید دست به کار شید. خیلی از دختر خانوما فکر می کنن با تو خونه نشستن و دعا کردن و خوب بودن، خدا براشون موقعیت رو فراهم می کنه؛ اما این خودشون هستن که باید شرایط رو ایجاد کنن.

(رزا از تهران) 

امید: هفته قبل، هم اندیشان، راهکارهای زیادی دراین باره دادن. 

******

سلام امید و هم اندیشان! راستی؛ منم پایم با یه هم اندیش ازدواج کنم. چیه؟ چرا اینجور بهم نگاه می کنی؟ خودت تو نتیجه گیری بحث قبلی گفتی: دخترا می تونن به وسیله یه آدم مومن و مطمئن، از یه پسر خوب، به صورت غیر مستقیم، خواستگاری کنن!!!!

(زهرا، شیراز، 73)

امید: یکی از هم اندیشان به نقل از خانوم نیلچی زاده تو برنامه سمت خدا گفت. بر فرض که این طور باشه! می خواین دوباره تو باشگاه قشقرق به پا شه! 

******

سلام؛ واسه این که خوشبخت بشی خدا را یار همیشگی زندگیت بدون و بهش توکل کن و از عقلت استفاده کن. به حرف عقلت گوش کن نه به حرف دلت. اون موقع هر جایی باشی خوشبختی.

(شهلا.ن، 18 ساله)

******

سلام؛ خوشبختی را در چنان هاله ای از رمز و راز فرو نبریم که خود، درمانده از شناختنش شویم. همین که از زندگیمون راضی باشیم، خوشبختیم. خوشبخت باشید و در پناه خدا زندگی کنید.

(نجمه یه پرستار مهربون از شیراز)

******

در خود نگاه می کنم ببینم خطا کجاست؟ بعد از کمی تامل و قدری سکوت! پی می برم آنجا که خالی از خداست، مملو از خطاست.

(اسماعیل شاه حسینی، دانشجوی رشته ادبیات، ترم 2)

امید: کلاس شماره؟؟!!

******

سلام؛ یه لطیفه فرستادم تا فضا عوض شه. یه روز پیام و امید تو جنگل قدم می زدن که رعد و برق می زنه. پیام می گه: امید! ژست بگیر دارن ازمون عکس می گیرن!!!

(لیلا، عاشق هم اندیشان)

******

سلام؛ به گل اندیشان و داداش امید. کسانی که برای انجام هر کاری رضایت خداوند را در اولویت اول قرار میدن، دلیلی برای خوشبخت نشدنشون وجود نداره.

******

اگر می خواهی خوشبخت باشی، برای خوشبختی دیگران بکوش؛ زیرا آن شادی که ما به دیگران می دهیم، به دل خود ما بر می گرده.

(ماریا از ترکمن صحرا)

امید: یکی از واقعیت های مهم این جهان همینه که اعمال خوب و بد ما به سوی خودمون منعکس می شه.

******

خوشبختی یعنی خداوند آنقدر عزیزت کند که وجودت آرامش بخش دیگران باشد.

(سمیرا)

******

سلام؛ به نظر من خوشبختی رضایت خداست. من اول فکر می کردم که خوشبختی یعنی خنده از ته دل؛ اما حالا فهمیدم اگه بخوایم از ته دل خوشحال باشیم؛ ولی خدا ازمون راضی نباشه این خوشبختی ما مفهومی نداره

(سحر از لشت نشا، رشت)

امید: چقدر خوبه که خنده از ته دل و رضایت خدا هر دوش با هم باشه.

******

به نام خدا؛ سلام دوستان! عمو امید اجازه بده همین اول و بدون مقدمه بگم: خوشبختی یه هدف نیست بلکه یه حسه؛ چون ممکنه کسی با وجود داشتن خونه، ماشین، همسر و فرزندان خوب، باز هم آرامش نداشته باشه و احساس خوشبختی نکنه؛ پس خوشبختی یه حسه، یه حس!

(بهنام، 18 ساله از البرز)

امید: اگه خوب به اطرافمون دقت کنیم متوجه آدمای زیادی می شیم  که  احساس خوشبختی نمی کنن. عجیب اینه که خیلی هاشون شرایط زندگی خوبی هم دارن. به نظر شما دلیلش چیه؟ بزرگی می گفت: "برای خوشبخت شدن باید درونمان را بسازیم؛ خوشبختی را در بیرون از وجودمان جستجو نکنیم." خوبه در همین باره صحبت کنیم. بگید موافق این مطلب هستید و اگه موافقید منظور از این مطلب چیه؟ اول پیامکتون هم بنویسین: "جستجو"   

******

سلام امید! خواستم بگم به خدا خوشبختی اصلا با پول نیس. یکی از اقوام ما یکی از بزرگترین تاجرای ماشینه. چند وقت پیش زنش سرطان گرفت و مرد. پسرش هم معتاد شده و به کلی زندگیش نابود شد. با پول نمی شه خانواده شاد و اون خنده های دسته جمعی رو خرید.

(فاطمه، 18ساله از همدان)

******

سلام امید! به نظر من هر وقت شادی، اون وقت خوشبختی. راستی امید این هورمون ملاتونین چیه؟ جواب بده ضروریه!

امید: یه هورمون مهمه که در بدن ترشح می شه و سلامت انسان تا حد زیادی به اون بستگی داره. محققان متوجه شدن این هورمون، بیشتر در شب و در تاریکی مطلق، ترشح می شه؛ بنابراین کسانی که شب ها بی جهت بیدارن و روزا می خوابن ملاتونین کمتری در بدنشون ترشح می شه و برای سلامتشون خوب نیست.

******

سلام؛ اینم یه لطیفه بامزه: خنگول بعد از پنج روز که خونه دوستش مهمون بوده میاد که بره. دوستش می گه: بودی حالا. خنگول می گه: نه دیگه برم. بچه ها تو ماشین منتظرن!

(هدیه از گرگان)

******

پنج قانون خوشبختی را به خاطر بسپارید. قلبتان را از نفرت پاک کنید. ذهنتان را از نگرانی ها دور کنید. ساده زندگی کنید. بیشتر ببخشید و کمتر توقع داشته باشید.

(زهرا توکلی، شهر انابد)

******

سلام؛ قدیما گفتن: نگاه به همسایه نکن، نگاه به دستمایه کن تا خوشبخت بشی.

(مرتضی، بافق)

******

طوری زندگی نکن که همه زندگیت بشه تجربه.

(ابوالفضل یگانه، ایور)

******

سلام بچه ها به خدا خوشبختی توی همین روزهای ناب جوونیمونه؛ بیاید قدر خودمونو بیشتر بدونیم. ما ارزشمون خیلی بالاتر از اینهاست.

(سمیرا، زرندیه)

******

سلام؛ فاطمه خانم که گفتین خدا بین بنده هاش فرق میذاره و بعضیا رو خوشبخت می کنه و... یکی رو می شناسم وضع مالیش توپه. خونش مثل کاخ می مونه؛ ولی هر ماه 1میلیون باید بده برای بیماری دخترش. خوشبختی یعنی اینکه تن سالم داشته باشیم.

(طولابی، 23، شوش دانیال)

******

سلام امید؛ خیلی از خدا دور بودم حالا دوست دارم خدا رو یاور خودم بدونم! کمکم کنید...

(یه دختر از دیار غریب)

امید: دوستای گلم! اگه خوب دقت کنین می بینین که خیلی وقت ها یه کسی، چیزی یا انجام یه کاری رو تو این دنیا دوست داریم؛ ولی خدا ممکنه به این دوست داشتن راضی نباشه! خودمون هم خوب می دونیم. حالا می تونه هر چیزی  باشه. خیلی وقت ها برای رسیدن به همونه که از خدا دور می شیم؛ چون فکر می کنیم که با انجام اون کار، دیگه خدا دوستمون نداره، ناامید می شیم. برای رسیدن به خدا اولین کاری که باید انجام بدیم اینه که اون مشکل رو از سر راهمون برداریم. از اون دلبستگی دنیایی دل بکنیم. اون وقت می بینیم که مانعی بین دوستی ما و خدا وجود نداره. اون وقته که عشقبازی با خدا شروع می شه. باید گشت و اون مانع رو پیدا کرد.   

******

سلام؛ می خواستم ازتون تشکر کنم؛ چون از وقتی که باهاتون آشنا شدم مسیر زندگیم به کل عوض شد. اگه پیاممو درج نکردین اصلا ناراحت نیستم.

(زینب رضایی هستم از قزوین)

******

سلام دوستان، به نظر من داشتن خدا بزرگترین خوشبختی هستش، ما می تونیم با کارهای خوب و درست و خوندن نمازهای سروقت این خوشبختی بزرگ و ابدی رو به دست بیاریم.

(سید ابراهیم، از سادات محله، زیباکنار)

******

سلام امید! خوبی؟ من یه  ساله نامزد کردم. تا حالا هیچ وقت نتونستم حرف دلمو بهش بزنم. همه اش احساس تنفر دارم ازش. خواهشا واسه حل شدن مشکل خواهرت درجش کن.

(خواهر همگی شما مژده از مشهد)

امید: آبجی! چرا برای حل همچین چیز مهمی پیش یه مشاور خوب نمی ری؟ یه دقیقه هم معطل نکن. می بینی که همه چیز درست می شه.

******

سلام؛ همه لحظات رو سپری کردیم که به خوشبختی برسم، غافل از این که خوشبختی تو همون لحظه هایی بود که پشت سرگذاشتیم! دوستان عزیز قدر لحظه لحظه عمرمون رو بدونیم.

(سمانه، رزمی کار باشگاه، ۲۳ ساله)

******

سلام؛ تصویر ذهنی: من حرف اون دوستی رو که درباره ماشینی شدن گفته بود: صبح، جای نون و پنیر و چای، پیتزا خورده رو یادمه!! ماشینی بودن درچه حد!

(سارا، 26 مهر 18سالم می شه)

******

سلام دوستان گلم؛ خوشبختی یعنی آرامش و عاقبت به خیر شدن؛ تموم خوشبختی در این دو مورد خلاصه می شن.

(پگاه، ۲۲ ساله از کرمانشاه، لیسانس حقوق)

******

سلام دوستان هم اندیشان! امیدوارم هر برگی که میفته یه دونه از غم های دلتون کم بشه! پاییزتون مبارک!

(محمد، 22 ساله از تویسرکان)

امید: دوستای گلم! یه خواهشی ازتون دارم! حتما سعی کنین اسم، سن، شهر و تحصیلات و رشته تحصیلیتون رو بعد از پیامکتون بنویسین. به ویژه اگه دانشجو هستین یا مدرک دانشگاهی دارین. فواید زیادی داره که گفتنش بحث رو طولانی می کنه؛ فقط یادتون نره. درضمن؛ سایت باشگاه مخاطبان شبکه چهار به نشانی http://club.tv4.ir راه اندازی شده که با عضویت در اونجا می تونین در بحث هاش شرکت کنین؛ البته ما اونجا نیستیم؛ ولی خوبیش اینه که محدودیتی در درج پیامک ها وجود نداره. فردا می بینمتون. شاد باشید!   

ارسال شده توسط: امید و پیام

به اشتراک بگذارید...
اين نظر توسط سعیده در تاريخ 9 سال پیش و 8:10 دقيقه ارسال شده است

شکلکشکلک

اين نظر توسط نعیمه در تاريخ 9 سال پیش و 14:34 دقيقه ارسال شده است

یام رفت بگم کار شناسی مو گرفتم 23 سالمه مقیم تهرانم

اين نظر توسط نعیمه در تاريخ 9 سال پیش و 14:26 دقيقه ارسال شده است

سلام دوستان اهل فرهنگ وادب من خیلی غریبم هیچکس رو جز خدا ندرم ی جا مهمونم که بارها بیرونم کردن بی کسم چن تا خواستگار رو رد کردم وفعلا هم کسی نیست شما چه راه حلی پیشنهاد میدید که اینقد خوار وذلیل سر سفره دیگران نباشم؟ترخدا کمکم کنید من پناه گاهی ندارم


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]

مطالب مشابه:

 1. هم اندیشان پنجشنبه 6 مهر 1391
 2. هم اندیشان چهارشنبه 5 مهر 1391
 3. هم اندیشان سه شنبه 4 مهر 1391
 4. هم اندیشان دوشنبه 3 مهر 1391
 5. هم اندیشان شنبه 1 مهر 1391